Як ще називають братки: популярні синоніми

Братки – Одні з найпопулярніших квіткових рослин, які привертають увагу своїми ніжними пелюстками та яскравими забарвленнями. Вони широко відомі своєю латинською назвою "Nemophila menziesii", але є й інші назви, з використанням яких ви можете звернутися до цих прекрасних рослин.

Латернула Калістегія — це одна з найпоширеніших назв, що використовуються для позначення братків. Воно походить від назви роду квіток – Латернула, який включає велику кількість різних видів. Калістегія вказує на особливості цих рослин, такі як химерна форма бутону або особливий відтінок квітки.

Також часто можна почути й іншу назву – Мінонарія Синя. Воно відбиває особливості цього виду та її характеристики. Мінонарія в перекладі означає "маленький бузок", і це дуже точний опис зовнішнього вигляду братків. Синя вказує на переважне забарвлення квіток у синьому кольорі, що також є однією з характерних рис рослини.

БраткиІнші назви
ПахощіМати й мачуха
ВеронікаСиня квітка
Вовчі очіРізноквітки
Відрубне вічкоСонна красуня
ПоморникСамшитове вічко

Як ще називаються братки?

Інші народні назви рослини: брат-і-сестра, метелики, польові братчики, напівцвіт, сокирки, троєцвітка. У садівництві братками часто називають також гібридну фіалку Віттрока (Viola × wittrockiana Gams ex Hegi), що має більші і яскравіше забарвлені квітки.

Чому так назвали братки?

Римляни вважають, що братки з'явилися так: кілька чоловіків підглядали за Венерою, що купається, і боги в покарання перетворили їх на квіти. Ще одна легенда свідчить, що була дівчина Анюта, чий коханий був змушений одружитися з іншою. Тоді Анюта почала ридати і перетворилася на сумну квіточку.

Що означають квіти братки?

Братки – символ закоханих В Англії їх називають "Hearts ease" – серцеве заспокоєння, серцева радість. Вся справа в тому, що братки посилають 14 лютого як освідчення в коханні. Якщо до цього почуття були таємницею, то букет прекрасних братків відчинить завісу почуттів.

Як виглядає братки опис?

Братки багаторічні рослини висотою від 15 до 30 см, зазвичай вони вирощуються як дворічники. Їхні ефектні квітки повторюють форму фіалки. Кущі на початку вегетації компактні, потім стають розлогими; головна втеча прямостояча, коренева система мочкувата.